Mednarodni delovni obisk na Inštitutu za kineziologijo

datum: 22.05.2024

Konec maja je Inštitut za kineziologijo gostil mednarodni delovni obisk, ki so se ga udeležili dekan prof. dr Pavel Ruzbarski in izr. prof. dr Peter Bakalar iz Fakultete za šport, Univerze Prešov, prof. dr. Damir Sekulić, dekan Fakultete za šport, Univerze v Splitu in prof. dr. Duško Bjelica s Fakultete za šport, iz Črne Gore.

obisk 1

Delovni obisk smo izkoristili kot priložnost za pogovore o novih in nadaljnjih sodelovanjih fakultet, tako pri izvedbi skupnih dogodkov, kot tudi o sodelovanju pri skupnih projektih. Z veseljem lahko potrdimo, da bo naša fakulteta tudi naslednje leto aktivno sodelovala pri izvedbi 22. znanstvene konference Športne akademije Črne gore, ki bo potekala od 3. do 6. aprila 2025 v hrvaškem Cavtatu, sodelovanje pa bomo nadgradili še s skupno doktorsko šolo. Plodni pogovori so zagotovili tudi podpis bilateralnega partnerskega sporazuma Erasmus+ s Fakulteto za šport, Univerze Prešov.

obisk 2