Koncert študentskega simfoničnega orkestra Grex Symphoniacorum UL

od 22.03.2022 do 22.03.2022

Univerza v Ljubljani in Študentski dom Ljubljana vabita na koncert študentskega simfoničnega orkestra Grex Symphoniacorum UL, ki bo potekal v torek, 22. 3. 2022, ob 20. uri, v menzi študentskega naselja Rožna dolina.

Študentski simfonični orkester Grex Symphoniacorum UL združuje študentke, študente in zaposlene Univerze v Ljubljani, ki si poleg izpolnjevanja študijskih obveznosti želijo tudi glasbeno udejstvovati. Posebej za Mesec kULture in umetnosti pripravljajo nabor skladb, ki bodo pozdravile pomlad in vas pripravile na začetek glasbeno-plesne sezone. Orkester nudi edinstveno izkušnjo, saj vas s prostimi sedeži med glasbeniki vabi, da postanete del orkestra in na drugačen način doživite koncert. Pred začetkom koncerta bo študent kompozicije (UL AG) predstavil nabor pesmi, prav tako po koncertu sledi pogovor s članicami in člani orkestra in predstavniki UL. Vstop prost.

Vabljeni k prijavi: https://popr.uni-lj.si/

Grex Facebook Post