Spletna delavnica: Okrepitev pisnega komuniciranja

webinar

Karierni centriUL vas vabijo na spletno delavnico, ki bo izvedena v sredo, 9. 3. 2022, med 13:00 in 15:15.

Delavnico bo vodila Petra Hercog, univerzitetna diplomirana novinarka, ki je svoj poklic doslej opravljala v odnosih z javnostmi. Kot svetovalka v komuniciranju je trenutno aktivna v finančnem, okoljskem in prodajnem sektorju, svetuje pa tudi lokalnim skupnostim, predvsem strokovnim službam, ki so zadolžene za komunikacijo s strankami.

Vsebina delavnice:

• Posameznika naučiti kako se pravilno in učinkovito izvede pisno poslovno komuniciranje,
  • kako se pišejo korespondenčni izdelki: elektronska sporočila, poročila glede na spodaj navedene elemente, vaja: izdelava teh izdelkov po elementih in pravilih za njihovo izpolnjevanje in sestavljanje,
  • kako odpraviti najpogostejše slovnične napake, ki jih počnemo pri pisni komunikaciji,
  • smiselna členitev besedil in primerna dolžina besedila,
  • ustrezen slog in način izražanja (kako je z uporabo emotikonov?).

Prijave preko POPRa!

okrepitev pisnega komuniciranja 9.3.22