Strategije internacionalizacije univerze: 4. delavnica Zahodnega Balkana v organizaciji zveze EUTOPIA

Z novim akademskim letom se začenja nov sklop delavnic Zahodnega Balkana, ki jih organizira zveza EUTOPIA z namenom spodbujanja regionalnega povezovanja in sodelovanja.

Med 11. in 12. oktobrom 2021 bo potekala četrta v seriji osmih delavnic Zahodnega Balkana z naslovom Strategije internacionalizacije univerze. Poudarek bo na študentski mobilnosti. Delavnico bodo izpeljale predstavnice in predstavniki partnerskih univerz zveze EUTOPIA, zahodnobalkanskih univerz in njihovi študenti, študentke ter drugih mednarodnih organizacij, na primer The Guild. Delavnica se bo osredotočala predvsem na izkušnje z mobilnostjo med pandemijo covida-19 ter kakšne posledice ima in bo imela pandemija na mobilnost v prihodnje.

Delavnica bo potekala prek ZOOM-a.

Program in časovnica dogodka

Prijave na dogodek (prijavite se lahko tako na en dan kot tudi na oba dneva):

eutopia-zahodni balkan