Vabilo na tretji teden zveze EUTOPIA

Spoštovani,

prihodnji teden bo potekal tretji teden zveze EUTOPIA, ki ga tokrat organizira Univerza v Göteborgu.

Med 12. in 16. aprilom ste vabljeni k udeležbi na seminarjih, delavnicah in drugih dogodkih:

• ponedeljek, 12. april, bo namenjen vključevanju,
  • torek, 13. april, bo namenjen izobraževanju,
  • sreda, 14. april, bo namenjena lokalnemu in globalnemu sodelovanju,
  • četrtek, 15. april, bo namenjen raziskavam,
  • petek, 16. april, bo namenjen prihodnosti EUTOPIE in zaključni slovesnosti.

Na dogodke se lahko prijavite tukaj. Več informacij najdete tudi na spletni strani UL.

Vse študentke in študente ter sodelavke in sodelavce z umetniško žilico hkrati pozivamo, da se prijavite na fotografski natečaj, ki poteka v sklopu tretjega tedna zveze EUTOPIA. Fotografije lahko pošljete do 15. 4. 2021 do 16:59 na eutopia@gu.se. Fotografirajte svoje vsakodnevno življenje; ulico, kjer živite, kar vidite na poti v trgovino ali med sprehajanjem psa, kar opazite skozi okno, preden zjutraj vklopite računalnik. Omogočite drugim, da se podajo na vizualno popotovanje po krajih, ki sestavljajo zvezo EUTOPIA.

Eutopia_Webb_Header_final-1024x409