Utrinki s podelitev diplom

V sredo, 5. februarja, in četrtek, 6. februarja 2020, smo na Fakulteti za šport na kratki slovesnosti podelili diplome diplomantom univerzitetnih študijskih programov prve stopnje Kineziologija, Športno treniranje in Športna vzgoja.

Po uvodnem nagovoru dekana, prof. dr. Damirja Karpljuka, in prodekanje, izr. prof. dr. Katje Tomažin, so zaigrali in zapeli Diplomski godci (študentka FŠ Urška Koželj, diplomant FŠ Dejan Žujić in Jakob Zlatinšek). Sledila je podelitev diplomskih listin. Starši in drugi spremljevalci, ki so do zadnjega kotička napolnili veliko predavalnico, so z aplavzom pospremili diplomante ob prevzemu listine.

Prireditev se je zaključila s klepetom in pogostitvijo v dvorani Krn.

Zahvaljujemo se vsem profesorjem, sodelavcem in glasbenikom, ki so prispevali svoj del k slovesnosti dogodka.

Diplomantkam in diplomantom iskreno čestitamo in želimo uspešno nadaljnjo pot!

Hkrati vas obveščamo, da lahko fotografije z dogodka snamete na povezavi, objavljeni v spletni učilnici Moodle (pod novicami študentskega referata).