Podelitev diplom kondicijskem trenerjem - pripadnikom Slovenske vojske

Na Fakulteti za šport je bila v četrtek, 30.3.2017 podelitev diplom Kondicijskim trenerjem, pripadnikom slovenske vojske.

Podelitve se je udeležil tudi načelnik generalštaba slovenske vojske generalmajor dr. Andrej Osterman, ki je skupaj s prodekanom Fakultete za šport, prof. dr. Damirjem Karpljukom diplome tudi podelil.

Po podelitvi sta prodekan ter predstojnik Inštituta za šport doc. dr. Janez Vodičar načelniku ter ostalim predstavnikom Ministrstva za obrambo ter slovenske vojske razkazala prostore fakultete.

Ogled se je končal v Murnikovi sobi, kjer je dr. Ivan Čuk izvedel kratko predavanje na temo dr. Viktorja Murnika ter zgodovine sokolstva.

Načelnik kot tudi ostali predstavniki MORS so bili s podelitvijo ter ogledom fakultete izredno zadovoljni.

IMG_0062.JPG IMG_0061.JPG IMG_0068.JPG

IMG_0071.JPG IMG_0074.JPG IMG_0090.JPG