Napoved gostujočih profesorjev

Logo_nalozba v vaso prihodnost.JPG

V času od 11. 12. 2014 pa do 14. 12. 2014 bodo na Fakulteti za šport v okviru projekta Internacionalizacija UL potekala naslednja predavanja za doktorske študente. Vsa predavanja bodo potekala v sejni sobi Inštituta.

Laura Capranica bo v okviru predmeta Družboslovni konteksti kineziologije izvedla naslednje predavanje:

11.12.2014 ob 13 uri (trajanje 5 ur) Tema predavanja: Leaving sport too early: A qualitative study of premature retirement from competitive sport

14.12.2014 ob 9 uri (trajanje 5 ur) Tema predavanja: Newspaper Coverage of Women’s Sports During the Olympic Games: A European Study

António J. Figueiredo bo v okviru predmeta Naravoslovni konteksti kineziologije izvedel naslednje predavanje:

12.12.2014 ob 8 uri (trajanje 7 ur) Tema predavanja: Biological-related questions in talent identification and development of young athletes.

Noel Cameron bo v okviru predmeta Naravoslovni konteksti kineziologije izvedel naslednje predavanje:

12.12.2014 ob 14 uri (trajanje 6 ur) Tema predavanja: Growth and development and athletic performance

Tessitore Antonio bo v okviru predmeta Naravoslovni konteksti kineziologije izvedel naslednje predavanje:

13.12.2014 ob 8 uri (trajanje 5ur) Tema predavanja: Theory and Practice of Coaching

13.12.2014 ob 14 uri (trajanje 5ur) Tema predavanja: Specialization in Exercise Science “Coaching Expertise”

12. 12. 2014 bo v okviru projekta Internacionalizacija UL v okviru predmeta Sociologija športne vzgoje predaval Cote Jean. Predavanje se bo začelo ob 9 uri v veliki predavalnici in bo trajalo 6 ur. Tema predavanja: The dynamic process of development through sport.

VLJUDNO VABLJENI!