Brezplačna usposabljanja

datum: 08.08.2018

kategorija: CVUŠ

Pričel je se je projekt "Usposabljanje strokovnih delavcev v športu", ki ga vodi Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih zvez, ki bo do leta 2022 izvajal brezplačna usposabljanja za zaposlene osebe.

Projekt pokriva več kot 40 športnih panog in nazivov med drugim tudi nazive Fakultete za šport (Kondicijski trener, Trener športne rekreacije in funkcionalnih vadb, Inštruktor športne rekreacije - Pilates, Inštruktor športne rekreacije - Aerobika - Skupnska vadba ob glasbi, Vaditelj športnih dejavnosti predšoloskih otrok 2 ter Fitnes inštruktor.)

Usposabljanja, ki bodo izvedena v sklopu projekta bodo za kandidate popolnoma brezplačna. Dodaten pogoj za prijavo je poleg dosedanjih pogojev (starost, izobrazba in izkušnje) tudi, da mora biti kadidat zaposlen. Za izpolnjevanje tega pogoja veljajo statusi rednega delovnega razmerja, samozaposlenosti ali status poklicnega športnika. Področje zaposlenosti ni omejeno na specifično področje.