Vpis na ECTS obštudijske dejavnosti

datum: 24.09.2021

kategorija: obvestila za študente

Univerzitetni Center za obštudijsko dejavnost (COD UL) v študijskem letu 2021/22 razpisuje širši nabor kreditno ovrednotenih programov, ki so na voljo študentom v sklopu splošne zunanje izbirnosti.

Študenti Fakultete za port lahko izbrate med  dejavnostjo varovanja okolja: Okoljski vidik trajnostnega razvoja (4 ECTS) in projektnimi dejavnostimi: Reševanje izzivov gospodarstva in družbe (4 ECTS) in Mednarodno projektno delo v okviru zveze Eutopia (4 ECTS).

V študijskem letu 2021/2022 lahko študenti Univerze v Ljubljani izberete eno izmed kreditno ovrednotenih obštudijskih dejavnosti, ki jih razpisuje univerzitetni Center za obštudijsko dejavnost. Na programe se lahko vpišete študenti bolonjskih študijskih programov, ki želite pridobiti 4 ECTS kreditne točke v okviru splošne izbirnosti in vam to omogoča predmetnik študijskega programa, v katerega ste vpisani.

Vpis na programe poteka od 27. 9. do 3. 10. 2021.
Prijavnica bo objavljena na strani: www.uni-lj.si/obstudijske_dejavnosti/

POMEMBNO: Prijavo morate nujno oddati tudi na svoji članici. Skenirano izpolnjeno prijavnico pošljite na: referat@fsp.uni-lj.si