Dan slovenskega športa

datum: 23.09.2021

Slovenci smo športni narod. To ne potrjujejo le številni uspehi naših vrhunskih športnikov, temveč predvsem polna šolska igrišča, zapolnjene gorske in hribovske koče ter polne športne dvorane in fitnes centri po celi državi. Redna telesna dejavnost je izjemnega pomena za zdravje, ki je skupaj z duševnim zdravjem najpomembnejša sestavina zdravega življenjskega sloga. Tega se Slovenci dobro zavedamo. Šport je v naši naravi in to je prepoznala tudi država, ki je 18. junija 2020 na pobudo OKS-ZŠZ razglasila 23. september za dan slovenskega športa.

Na Fakulteti za šport vemo, da telesna dejavnost krepi zdravje, izboljšuje počutje in kakovost življenja, zato vas ob tej priložnosti vabimo, da pokukate v ponudbo rekreativnih dejavnosti našega Športnega centra in poiščete tisto aktivnost, ki je za vas ali vašega otroka najbolj primerna. Teden odprtih vrat bo potekal v tednu od 27.9.2021 do 30.9.2021, po urniku, ki je objavljen na spletni strani. Za obisk vadbe in za več informacij pišite na vadba@fsp.uni-lj.si. Pridite in trenirajte pod strokovnim vodstvom. Sreča in veselje zagotovljena!

rekreacija-športni center