SP v Oberstdorfu 2021 – Sloveniji pet kolajn v štirih dneh!

datum: 01.03.2021

V četrtek, 25. 2. 2021, nas je z bronasto kolajno v šprintu v klasični tehniki razveselila Anamarija Lampič.

Anamarija Lampic-bron

Isti dan nas je navdušila Ema Klinec in postala svetovna prvakinja v smučarskih skokih na srednji skakalnici.

Ema Klinec

V petek, 26. 2. 2021, je slovenska ženska skakalna ekipa v postavi Nika Križnar, Špela Rogelj, Urša Bogataj in Ema klinec osvojila drugo mesto.

skakalke-Oberstdorf 2021

V soboto, 27. 2. 2021, je Anže Lanišek nadaljeval slovenski niz medalj in osvojil tretje mesto na srednji skakalnici.

Anze Lanisek-bron

V nedeljo, 28. 2. 2021, pa sta bero slovenskih kolajn na letošnjem svetovnem prvenstvu zaokrožili Anamarija Lampič in Eva Urevc z osvojenim bronom v šprintu dvojic.

Anamarija-Eva-bron

Vsi omenjeni dobitniki kolajn v okviru priprav na tekmovalno sezono redno sodelujejo tudi z Inštitutom za šport Fakultete za šport. Urša Bogataj pa kariero vrhunske športnice uspešno dopolnjuje tudi s študijem na Fakulteti za šport.

Vsem iskreno čestitamo za vrhunske dosežke!