Pedagoški proces v času od 19. 10. do 30. 10. 2020

datum: 16.10.2020

kategorija: obvestila za študente

Spoštovane študentke, spoštovani študenti,

V skladu s priporočili rektorja UL za izvajanje pedagoškega in znanstvenoraziskovalnega dela z dne 12. 10. 2020 in v zvezi z Odlokom Vlade RS o začasni delni omejitvi gibanja ljudi zaradi preprečevanja okužb s SARS-CoV-2 (Uradni list RS, št. 143/20) ter upoštevaje aktualne razmere v RS glede širjenja bolezni virusa SARS-CoV-2 izdajam naslednjo odredbo:

Na Univerzi v Ljubljani, Fakulteti za šport se od 19. 10. 2020 do 30. 10. 2020 pedagoški proces izvaja na sledeči način, in sicer:

1. Pedagoški proces se na prvi, drugi in tretji stopnji študija v navedenem obdobju v celoti izvaja na daljavo (velja za vaje, predavanja in seminarje). Pedagoški proces se bo izvajal v skladu z (običajnim) urnikom. Osnovni komunikacijski kanal bo spletna učilnica Moodle.
  2. Vsi zagovori magistrskih in doktorskih nalog, doktorski seminarji, predstavitve tem projektov doktorskih nalog in javna predavanja za izvolitev v naziv se izvajajo na daljavo preko video-konference.
  3. Govorilne ure za študente se v navedenem obdobju izvajajo preko elektronske pošte ali preko video-konference.
  4. Študentski referat je dosegljiv:

DEKAN

prof. dr. Damir Karpljuk