OBVESTILO O PONOVNEM ODPRTJU KNJIŽNICE

datum: 15.05.2020

kategorija: obvestila za študente

Knjižnica Univerze v Ljubljani, Fakultete za šport, ponovno odpira svoja vrata v ponedeljek, dne 18. 5. 2020, z nekaterimi omejitvami.

Knjižnica bo odprta le za prevzem predhodno naročenega gradiva in vračilo gradiva, uporabniki pa bodo lahko podaljšali tudi članstvo in poravnali obveznosti ter pridobili geslo za Cobiss - Moja knjižnica. Vsem uporabnikom svetujemo, da z izposojenim gradivom ravnajo po navodilih NIJZ. Ravnanje z gradivom doma.pdf

IZPOSOJA GRADIVA je možna le ob predhodnem naročilu gradiva, na enega od sledečih načinov:

• podatke o gradivu (naslov, avtor, leto izida in COBISS-ID) pošljete na e-pošto: library@fsp.uni-lj.si ali
  • s klicem v knjižnico, na telefon 01 520 77 47, v času odprtosti knjižnice.
  • Po naročilu gradiva je potrebno počakati na potrditev knjižnice, da je gradivo pripravljeno.
  • Naročeno gradivo je potrebno prevzeti v 3 dneh od prejema obvestila.
  • Naročite lahko največ 5 enot gradiva hkrati, tisti, ki zaključujete študij, pa 10.

VRAČILO GRADIVA

• Gradivo, ki mu je v času zaprtja knjižnice potekel rok izposoje, lahko brez stroškov zamudnine za to obdobje, vrnete do vključno dne, 5. 6. 2020.
  • Zamudnine za čas od 16. 3. do 5. 6. 2020, ne bomo obračunali.
  • Vrnjeno gradivo gre za 7 dni v karanteno.

Uporaba čitalnice in računalnikov, fotokopiranje gradiva, prost dostop do gradiva ter gibanje in zadrževanje v prostorih knjižnice do preklica ni možno.

Veselimo se vašega ponovnega obiska!