Parkiranje v okolici Fakultete za šport

datum: 03.02.2020

Spoštovani uporabniki prostorov in aktivnosti na Fakulteti za šport

Obveščamo vas, da se zavedamo težav s parkiranjem ob Fakulteti za šport in pretočnostjo prometa. Na majhnem prostoru se namreč srečujejo tako uporabniki prostorov Fakultete za šport, kot tudi uporabniki Športnega parka Kodeljevo (stadion, športna dvorana, kopališče, igrišče).

Ureditev prometnega režima na Gortanovi ulici v Ljubljani je v pristojnosti MOL.

V izogib nevšečnostim vam sporočamo, da je v neposredni bližini fakultete (350 m) na voljo urejeno parkirišče, kjer lahko parkirate. Vhod na parkirišče je s Povšetove ulice. Prav tako lahko starši tistih otrok, ki samostojno prihajajo na vadbo, uporabite Koširjevo ulico, ki je vzporedna z Gortanovo ulico. Pot je krožna in v zadnjem delu enosmerna, zato tukaj ne bi smelo prihajati do težav s pretočnostjo prometa, otroci pa lahko proti Fakulteti za šport uporabijo varno pot skozi drevored.

S spoštovanjem,