Objavljen je razpis za vpis v študijske programe druge stopnje

datum: 22.02.2019

kategorija: obvestila za študente

Objavljen je Razpis za vpis v magistrske študijske programe 2. stopnje v študijskem letu 2019/20.

Rok za oddajo elektronske prijave: 10. 9. 2019

Dokazilo o diplomiranju na 1. stopnji je potrebno dostaviti najkasneje do 18. 9. 2019.

Informacije o prijavi in dostop do prijave na portalu eVŠ: http://portal.evs.gov.si/

Kandidati, ki so končali ali zaključujejo prvostopenjski študijski program z drugega strokovnega področija, ki omogoča vpis na  magistrski študijski program Športna vzgoja ali Kineziologija (navedeno v predstavitvenem zborniku programa Športna vzgoja in predstavitvenem zborniku programa Kineziologija), bodo morali  zaradi različnosti strokovnih področij pred vpisom na magistrski program opraviti določene predmete. Te obveznosti bodo opravljali v okviru premostitvenega modula, ki se izvaja eno študijsko leto (v 2019/20 za vpis na 2. stopnjo v 2020/21). Razpis premostitvenih modulov za izvedbo v študijskem letu 2019/20 bo objavljen v juniju na teh spletnih straneh.

Informacije o prijavi za kandidate s tujimi listinami o izobraževanju (s srednjo šolo v tujini)