Natečaj za glasbenike na podelitvi diplom

datum: 16.11.2018

kategorija: obvestila za študente

Ali v tvojem športnem telesu bije glasbeno srce?

Med študenti Fakultete za šport iščemo nadarjene glasbenike, ki bi sodelovali na podelitvi diplom našim diplomantom. Lahko nastopate kot solist, v duetu ali manjši zasedbi (do 4 člani), v kateri mora biti vsaj en član študent Fakultete za šport.

Kaj pričakujemo? Gaudeamus igitur (vokalno in/ali instrumentalno), instrumental po lastni izbiri, ena vokalna ali instrumentalna skladba po lastnem izboru (zaželeno v slovenščini).

Okvirni termin podelitve: 2x v popoldanskem času (konec januarja/začetek februarja), 2x v dopoldanskem času (začetek marca).

Nagrada: okvirno 100 €/podelitev.

Za vse prijavljene bo potekala avdicija v mesecu decembru (točen termin bo sporočen posameznim prijavljenim). Na avdiciji vsak izvede Gaudeamus igitur in pesem po lastnem izboru.

Prijava na natečaj (povezava) je odprta do 30. 11. 2018.

Na natečaju je lahko izbranih več izvajalcev.
Več informacij dobite v Študentskem referatu.

Lep pozdrav!

Študentski referat