Vabilo na predstavitev najnovejših rezultatov meritev Športnovzgojnega kartona

Otroci in mladina so nedvomno največje žrtve omejitev, sprejetih kot odziv na pandemijo COVID-19. In TO so alarmantne posledice na njihove gibalne ter učne sposobnosti, o katerih vse glasneje slišimo iz telovadnic, športnih igrišč, učilnic in tudi od otrok samih.

A v razvoju zamujenih priložnosti se, žal, ne da tako zlahka popraviti. Sploh pa otroci iz nezdravih vzorcev ne zmorejo izstopiti sami in tega bremena tudi ne moremo naprtiti le staršem. Že pred pandemijo smo namreč opažali, da so zasloni v otroška življenja vstopili v večji meri, kot bi si želeli.

Je torej na pohodu nova epidemija?

Kaj razkrivajo najnovejši rezultati meritev za Športnovzgojni karton izveste na predstavitvi z naslovom TO SE ZGODI, KO OTROCI OBSEDIJO, ki bo potekala v okviru multiplikativnega dogodka projekta Erasmus+ z naslovom »THE EUROPEAN NETWORK FOR SUPPORT OF PHYSICAL FITNESS MONITORING SYSTEMS«, v ponedeljek, 23. maja 2022, ob 13.30 uri,  v Four Points by Sheraton Hotel Ljubljana Mons, Pot za Brdom 4, 1000 Ljubljana.

Vabilo na predstavitev rezultatov ŠVK .pdf

Vljudno vabljeni!