FitBack konferenca 2022

Fakulteta za šport, Univerze v Ljubljani, vas vabi na multiplikativni dogodek projekta Erasmus+ Šport z naslovom “The European Network for the Support of Development of Systems for Monitoring Physical Fitness of Children and Adolescents”.

Na dogodku bo predstavljeno najsodobnejše znanje o tem, kako vzpostaviti učinkovit nacionalni sistem spremljanja telesne pripravljenosti otrok in mladostnikov s pomočjo brezplačne večjezične spletne platforme www.fitbackeurope.eu, ki je nastala v okviru projekta. Konferenca bo ponudila neposreden dostop do znanja in informacij o tej pomembni ter zelo aktualni temi znanstvenikom, strokovnjakom v sektorju športa, izobraževanja ter javnega zdravja kot tudi oblikovalcem politik.

Dogodek bo potekal 23. 5. 2022 v Ljubljani, v Four Points by Sheraton Hotelu. Več informacij o konferenci je dostopnih v priloženem dokumentu. Udeležba na dogodku je brezplačna, jo je pa potrebno potrditi na spletni strani.

Vabljeni k prijavi na konferenco!

erasmusplus_logo.jpg