Dobrodelna akcija in športni dan za otroke begunce iz Ukrajine

Od torka 10. 5. do petka 13. 5. bo v avli Fakultete za šport potekala dobrodelna akcija zbiranja športne opreme in rekvizitov za begunce iz Ukrajine. Vse vaše dobrodelne prispevke bomo podarili beguncem, ki bivajo v nastanitvenem centru v Logatcu, kjer bomo 14. 5. izvedli športni dan.

Dobrodelni športni dan za otroke in mladostnike begunce, ki bivajo v nastanitvenem centru v Logatcu, bodo izvedli študentje izbirnega predmeta Socialne veščine za učitelje in trenerje pod mentorstvom dr. Cecić Erpič. Vabljeni vsi, ki bi se nam radi pridružili in naredili dobro delo.

Vsa donirana oprema in rekviziti morajo biti uporabni in nepoškodovani, ustrezni za nadaljnjo uporabo. Prosimo vas, da obleko in opremo ustrezno označite in razporedite po sklopih (npr. oblačila, velikost).

Hvala vnaprej za vašo donacijo!

dobrodelna akcija-2

dobrodelna akcija-1