16. Kongres športa za vse

od 26.11.2021 do 27.11.2021

webinar

Vabljeni na 16. Kongres športa za vse z naslovom Inovativni načini vzpodbujanja vadbe, ki ga skupaj s partnerji organizira Fakulteta za šport.  Na kongresu, ki bo potekal v hibridni obliki, bomo z vrhunskimi slovenskimi strokovnjaki širili znanje, ki je v trenutnem času še posebej aktualno.

V petek, 26. novembra 2021, boste vsebine spremljali v spletni obliki.  V soboto, 27. novembra 2021, se boste aplikativnih delavnic lahko udeležili v živo.

“Človeški duh je neuničljiv in ljudje smo skozi zgodovino vedno našli nove načine, da smo iz ogrožajočih stanj prišli še močnejši. Skupni imenovalec rešitev je bilo vedno inovativno razmišljanje izven ustaljenih okvirjev.”

Predavanja bodo za prijavljene na kongres dostopna še dva meseca po kongresu na spletni strani kongresa.

Za udeležbo na dogodku izpolnite spletno prijavo, nato pa vam bomo vse informacije poslali na vaš elektronski naslov.
  • Za spletni del dogodka boste prejeli digitalno vstopno povezavo.
  • Za aplikativni delavnici boste prejeli vstopnico s kodo QR, ki velja le v primeru, da na dan udeležbe na dogodku izpolnjujete tudi pogoj PCT.

sport za vse-1