Virtualni karierni sejem 2021

od 22.11.2021 do 28.11.2021

Začel se je  VIRTUALNI KARIERNI SEJEM 2021 za SREDNJEŠOLCE, na katerem sodeluje tudi Fakulteta za šport in se bo odvijal od 22. 11. do 28. 11. 2021 na spletu.

Pripravili smo predstavitev študijskih programov in drugih dejavnosti, ki potekajo na fakulteti. Vabljeni k obisku naše stojnice, ki se nahaja v prostoru Izberi si študij.

Vsak dan od ponedeljka do petka se lahko udeležite spletne predstavitve v živo z naslovom Fakuteta za šport se predstavi. Po predstavitvi bo odprta tudi spletna klepetalnica, kjer lahko dobite odgovore na svoja vprašanja, povezana s študijem na naši fakulteti.

Vabljeni tudi na virtualni sprehod po fakulteti, ogled fotogalerije, ogled video predstavitve in številnih drugih zanimivih vsebin.

virtualni sejem 2021-stojnica