Vračanje k študiju po pandemiji

webinar

Vabljeni na predavanje, kjer boste izvedeli kako psihologija oblikuje naše delo, študij in tudi odnose. Kaj pričakovati, ko se bomo vrnili nazaj na fakulteto, k študiju?

Vsebina predavanja:

• Kako psihologija oblikuje naše delo, študij in odnose?
  • Kako nas je zaznamovala pandemija, kako si lahko pomagamo, da bomo ob vrnitvi pri študiju spet zadovoljni?
  • Kakšen je recept za uspešno vrnitev v običajno rutino?

Eva Boštjančič je redna profesorica za psihologijo dela in organizacij na Oddelku za psihologijo Filozofske fakultete v Ljubljani. Raziskovalno se ukvarja s področjem talentov, medkulturno inteligentnostjo in vodenjem v organizacijskem okolju, z vračanjem na delo po izgorelosti oz. po daljši bolniški odsotnosti. Ob tem tudi svetuje, vodi delavnice, predava zaposlenim v gospodarstvu in javnem sektorju ter ureja spletno stran www.psihologijadela.com.

Prijava preko popra.

predavanje Eva Bostjancic