Univerza v Ljubljani

Fakulteta za šport

Počitnice na Fakulteti za šport

Ljubljana

Na Fakulteti za šport v poletnem času izvajamo aktivne počitnice za otroke od 4. leta starosti naprej. So skrbno načrtovane, aktivnosti pa vodijo izkušeni vaditelji – vsi izključno študenti in diplomanti Fakultete za šport.

Pridobivanje novih znanj na področju športa, gibanja in zdravega načina življenja, je le nekaj pomembnih ciljev naših počitnic. Seveda pa ne pozabimo na zabavo in smeh ter tkanje novih prijateljskih vezi.

POČITNICE NA FAKULTETI ZA ŠPORT se bodo v letošnjem letu odvijale od 26. junija do 24. avgusta. 9 tednov športne zabave v odlično opremljenih prostorih in program, ki ga za vaše otroke pripravljajo izobraženi in izkušeni učitelji.

Več informacij o počitnicah.

Prijave preko celega poletja!! :)

Prijave preko spletne trgovine so mogoče od 8. 5. 2018 naprej

S SPAR plus kartico in prijavo ter plačilom do 15. 6. 2018, vam nudimo 10 % popust

SPAR1