Fakulteta za šport na sejmu "TEČEM"

Sejem Tecem_1.JPG

UL Fakulteta za šport se je predstavila na sejmu »Tečem«, ki je potekal v sklopu 20. Ljubljanskega maratona. Predstavljene so bile meritve in svetovanje za športnike, tekaška vadba na športnem centru in raziskovalni projekt »Po kreativni poti do praktičnega znanja« z naslovom »Uporaba probiotičnih izdelkov pri športnikih«.

Spoštovani udeleženci nagradne igre UL Fakultete za šport v sklopu sejma »Tečem – LJ Maraton«

Želimo Vam čestitati za premagano razdaljo na Ljubljanskem maratonu in dosežene osebne uspehe. Obveščamo Vas, da so znani rezultati žrebanja v nagradni igri.

Nagrade prejmejo:

1 x obremenitveno testiranje:

• Jasmina Kozina Praprotnik

10 x InBody meritev:

• Jasna Kvenderc
  • Sabina Mejak
  • Robert Merhar
  • Branko Baš
  • Urška Škrabec
  • Jurij Rupnik
  • Jasna Klopčič
  • Matjaž Pogačnik
  • Katja Jazbec
  • Katarina Draksler

Dobitniki nagrad, so že bili obveščeni po spletni pošti. Veljavnost bona je 6 mesecev od datuma prejema. Vsem dobitnikom nagrad iskreno čestitamo!

Še vedno poteka v sodelovanju z  Intersport AKCIJA meritev in vadbe:

Več informacij na: http://www.klubintersport.si/ugodnosti/clanek?aid=10699

Sejem Tecem_2.JPGSejem Tecem_3.JPGSejem Tecem_4.JPG