"Pisna predstavitev delodajalcu"

Karierni centri Univerze v Ljubljani

vas vabimo na brezplačno delavnico

»PISNA PREDSTAVITEV DELODAJALCU«

24. 10. 2014 na Fakulteti za šport

Namen delavnice je udeležence seznaniti s smernicami za pripravo udarnega motivacijskega pisma in življenjepisa ter jih seznanili z najpogostejšimi napakami pri njuni pripravi.

Vsebina delavnice:

• Motivacijsko pismo
  • Življenjepis oz. CV
  • Druge inovativne oblike predstavitve delodajalcem

KDAJ? petek, 24. oktober 2014, 12.00 – 14.30

KJE? Fakulteta za šport, sejna soba

Število mest je omejeno, zato vas vabimo, da se na delavnico zaradi lažje organizacije prijavite preko infoportala KC na njihovi spletni strani (TUKAJ).

Prijave zbiramo do zasedbe prostih mest.

Za vse dodatne informacije o dogodku se prosim obrnite na karierno svetovalko mag. Tino Kozic. Dosegljiva je na elektronskem naslovu .

Veselimo se srečanja z vami! Ekipa kariernih centrov UL www.kc.uni-lj.si

V primeru premajhnega števila prijavljenih si pridržujemo pravico do odpovedi dogodka.

S prijavo na dogodek dovoljujete fotografiranje in snemanje ter objave na socialnih omrežjih na profilu ter za potrebe promocije storitev Kariernega centra Univerze v Ljubljani.