Delavnica "Pisna predstavitev delodajalcu"

Karierni center.PNG

Karierni centri Univerze v Ljubljani vas vabimo na brezplačno delavnico

»PISNA PREDSTAVITEV DELODAJALCU«

Namen delavnice je udeležence seznaniti s smernicami za pripravo udarnega motivacijskega  pisma in življenjepisa ter jih seznanili z najpogostejšimi napakami pri njuni pripravi.

Vsebina delavnice:

• Motivacijsko pismo
  • Življenjepis oz. CV
  • Druge inovativne oblike predstavitve delodajalcem

KDAJ? torek, 25. februar 2014, 10.00 – 12.00

KJE? Fakulteta za šport, Sejna soba Fakultete za šport (2. nadstropje)

Število  mest  je  omejeno,  zato  vas  vabimo,  da  se  na  delavnico  zaradi  lažje  organizacije  prijavite preko infoportala KC na njihovi spletni strani (TUKAJ).

Prijave zbiramo do zasedbe prostih mest.

Za vse dodatne informacije o dogodku se prosim obrnite na karierno svetovalko Katjo Oblak.  Dosegljiva je na elektronskem naslovu

Veselimo se srečanja z vami!

Ekipa kariernih centrov UL www.kc.uni-lj.si

KARIERNI CENTRI UNIVERZE V LJUBLJANI – KOMPAS NA VAŠI KARIERNI POT

V primeru premajhnega števila prijavljenih si pridržujemo pravico do odpovedi dogodka.

S prijavo na dogodek dovoljujete fotografiranje in snemanje ter objave na socialnih omrežjih na profilu ter za potrebe promocije storitev Kariernega centra Univerze v Ljubljani.