DAN FAKULTETE ZA ŠPORT

»Resnični poklic za vsakogar je le eno: priti k samemu sebi… Njegova stvar je najti svojo usodo, ne katerokoli, in jo preživeti v sebi do kraja, cel in nezlomljen. Vse drugo je polovično, je poskus uiti, je beg nazaj v idealnost množice, je prilagoditev in strah pred svojo notranjostjo« (Hermann Hesse)

V sredo, 29.5.2013 bo DAN FAKULTETE ZA ŠPORT - druženje študentov in zaposlenih na Fakulteti za šport.

PROGRAM:

9:00Okrogla miza na temo "Kje pa vas žuli študij na FŠ" (velika predavalnica)

športna tekmovanja (pravila so v priloženih datotekah) -

odbojka(dr. Zadražnik), košarka(Jan Špan), tenis(dr. Filipčič), nogomet(dr. Pocrnič) in mali vaterpolo(dr. Kapus)

Ekipa mora biti ob določeni uri na igrišču pripravljena za pričetek tekme. Letnik naj v vlogi sodnika prijavi študenta, ki bod vsaj približno dorasel "izzvivu".

Splošne informacije dobite pri dr. Zadražniku (soba 52). Prijave je potrebno oddati vodjem tekmovanj (napisani so ob posamezni športni panogi) do 27.5.2013 (do 10.00). Razpored tekem bo objavljen v torek 28.5.2013.

14:00kulturno umetniški program s podelitvijo nagrad najuspešnejšim študentom v dvorani KRN
16:00PIKNIK v športno rekreativnem centru STRMEC za vse študente in zaposlene Fakultete za Šport

Študenti se za piknik prijavite pri vratarju od 8. do 14. ure.

Dan FS 2013.JPG