1. Mednarodni znanstveni simpozij "Obvladovanje stresa na delovnem mestu - holističen pristop"

simpozij stresa.JPG

Vabimo vas na

1. Mednarodni sipozij o stresu na delovnem mestu,

ki se bo odvijal od 20. do 21. maja 2013 v hotelu Plaza.

Stres na delovnem mestu je globalni problem, ki zahteva holističen pristop. Na simpoziju bodo predstavljene teme, povezane s stresom na delovnem mestu z različnih področij, psihologije, medicine, kineziologije in nutricionistike, ter razprave o trendih in izzivih za prihodnost. Pozornost bo namenjena tudi tehnologijam, ki omogočajo nadzorovanje laže dostopnih fizioloških parametrov, povezanih s stresom.

V program bodo vključeni tudi primeri dobre prakse. Dvajset domačih in tujih strokovnjakov, med njimi bodo tudi uveljavljeni strokovnjaki s klinike Mayo v ZDA, bo predstavilo svoje različne poglede na temo.

Vstop na simpozij je prost!

Podroben program simpozija si lahko preberete v vabilu.

simpozij stresa2.JPG