Skoči na vsebino

Fakulteta za šport

Rezultati Univerzitetnih ligaških tekmovanj (odbojka, košarka, futsal) - Moška ekipa Fakulteta za šport Univerzitetni prvak v odbojki

Ljubljana

V aprilu so se zaključila Univerzitetna ligaška tekmovanja v futsalu, odbojki in košarki.

ODBOJKA

Moška ekipa Fakultete za šport je postala Univerzitetni prvak. Z rezultatom 2 : 0 (12, 19) so premagali ekipo Fakultete za farmacijo. Ženska ekipa Fakultete za šport pa je osvijila 7. do 9. mesto.

Več si lahko preberete na spletni strani.

KOŠARKA

Naša moška ekipa je v velikem finalu morala priznati premoč ekipi Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo (67:55) in tako osvojila končno 2. mesto.

Dekleta so prav tako izgubila mali finale z ekipo Medicinske fakultete (53 : 48) in pristale na nehvaležnem četrtem mestu.

Podrobnejše informacije lahko preberete na naslednji spletni strani.

DVORANSKI NOGOMET - FUTSAL

Ekipa Fakultete za šport je v malem finalu izgubila s Fakulteto za kemijo in kemijsko tehnologijo (3 : 4) in tako osvojila četrto mesto.

Podrobnejše rezultate lahko preberete na spletni strani.