Vabljeni na zaključek Univerzitetnih ligaških tekmovanj (futsal, odbojka in košarka)

V aprilu se zaključujejo Univerzitetna ligaška tekmovanja v futsalu, odbojki in košarki.

UNIsport-nogomet2.JPG

Finale Univerzitetne futsal lige

• 18.4.2013 - Biotehniški izobraževalni center
  • ob 17:30 - tekma za 3. mesto ( Fakulteta za šport : Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo)
  • ob 18:15 - tekma za 1. mesto (Fakulteta za matematiko in fiziko : Ekonomska fakulteta)

UNIsport-odbojka2.JPG

Finale Univerzitetne odbojkarske lige

• 18.4.2013 - Biotehniški izobraževalni center
  • ob 16:00 - tekma za 3. mesto (ženske: Pedagoška fakulteta : Medicinska fakulteta; moški: Fakulteta za strojništvo : Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo
  • ob 19:30 - tekma za 1. mesto (ženske: Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo : Fakulteta za farmacijo)
  • ob 21:00 - tekma za 1. mesto (moški Fakulteta za šport : Fakulteta za farmacijo)

UNIsport-kosarka2.JPG

Finale Univerzitetne košarkarske lige

• 22.4.2013 - Srednja zdravstvena šola
  • ob 16:00 - tekma za 3. mesto (ženske: Fakulteta za šport : Medicinska fakulteta )
  • ob 17:30 - tekma za 3. mesto (moški: Pravna fakulteta : Ekonomska fakulteta)
  • ob 19:15 - tekma za 1. mesto (ženske: Filozofska fakulteta : Ekonomska fakulteta)
  • ob 20:45 - tekma za 1. mesto (moški: Fakulteta za šport : Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo)

Več informacij si lahko dobite na spletni strani Špotne zveze Univerze v Ljubljani.