Otresite se treme in osvojite veščine javnega nastopanja

Vas je vsakič znova strah pred javnim nastopanjem?! Ne veste, kam z rokami?! Se vam med pomembnim nastopom trese glas?!

Če želite izboljšati svoj javni nastop, pridite na brezplačno delavnico za študentke in študente FŠ, AG, AGRFT, ALUO

Otresite se treme in osvojite veščine javnega nastopanja

Delavnico bo vodila Vida Petrovčič, PlanetVida d.o.o.

Kdaj: 13.3. 2013

Kje: predavalnica Sejna soba, Fakulteta za šport

Ura: od 10.00 do 13.00

Na delavnico se morate predhodno prijaviti, saj je število mest omejeno. Prijave zbiramo do 10.3.2013.

Prijavite se preko http://bit.ly/Z5ofdG (Infortal KC UL).

Za dodatne informacije se obrnite na karierno svetovalko Urško Sazonov oz. na e-mail naslov: .

Delavnica je namenjena samo študentkam/študentom z veljavnim študentskim statusom. V primeru premajhnega števila prijavljenih si pridržujemo pravico do odpovedi delavnice/seminarja.

S prijavo na dogodek dovoljujete fotografiranje in snemanje ter objave na socialnih omrežjih na profilu ter za potrebe promocije storitev Kariernih centrov Univerze v Ljubljani.

V kolikor ste se prijavili in naknadno ugotovite, da se ne boste mogli udeležiti delavnice vas naprošamo, da se predhodno odjavite, drugače se ne boste mogli prijaviti na nekaj naslednjih delavnic.

Veselimo se srečanja z vami!

Ekipa kariernih centrov UL

www.kc.uni-lj.si

Na delavnici se boste posvetili temam, kot so:

• učinkovita verbalna in neverbalna komunikacija oz. kako si lahko pri komunikaciji učinkovito pomagamo z govorico telesa,
  • priprave pred, med in po javnem nastopu, ohranjanje pozornosti,
  • tehnike obvladovanja treme,
  • snemanje s kamero in povratna strokovna analiza.

O izvajalki delavnice

Vida Petrovčič je novinarka, publicistka, moderatorka, predavateljica, profesorica filozofije in sociologije ter poslovna in osebna trenerka z mednarodno licenco INLPTA in licenco Richarda Bandlerja.

Od leta 1995 redno predava in organizira delavnice na številne teme s področja javnega nastopanja, komuniciranja, marketinga, stikov z javnostmi in upravljanja s človeškimi viri (HRM) v gospodarstvu in javni upravi. Vodi različne javne dogodke ter predava o javnem nastopanju, komuniciranju in marketingu.

Za več informacij o izvajalki obiščite spletno stran http://www.planetvida.net/.