POČITNICE NA FAKULTETI ZA ŠPORT

pocitnice na FS_2012_2.jpg

Veliko športa, smeha, zabave na bazenu, poučnih vsebin, novih prijateljev, odličnih učiteljev, sodobno opremljenih športnih dvoran s plezalno steno in okusna, zdrava hrana, je le nekaj pomembnih elementov, ki jih združujemo v POČITNICE NA FAKULTETI ZA ŠPORT.

Tudi letos na fakulteti organiziramo športne delavnice, ki potekajo vsak delavnik od 7.00 do 17.00 od 26.6.2012 do 31.8.2012. Celodnevno varstvo je namenjeno otrokom od 5. do 14. leta starosti, ki se radi gibajo, zabavajo na prostem in jih zanimajo novi športi. Združili bomo prijetno s koristnim in proučili kako šport vpliva na nas, razvijali odnos do okolja ter v svojo družbo ponovno povabili jezikovno šolo LINGULA, ki bo poskrbela za osvežitev angleškega jezika. Vabljeni v družbo športnikov na Fakulteto za šport!

Pocitnice na FS.jpg