Strokovni seminar namenjen trenerjem in špotnim delavcem

LOGO Triatlonska zveza.JPGVABILO NA STROKOVNI SEMINAR

Triatlonska Zveza Slovenije, Olimpijski Komite Slovenije in Fakulteta za Šport, prirejajo strokovni seminar namenjen trenerjem in športnim delavcem, ki bo potekal v soboto 31.3.2012 na Fakulteti za Šport.

Na seminarju bodo sodelovali:

• Chris Jones (več let glavni trener Britanske triatlonske reprezentance, trener več svetovnih in evropskih prvakov v triatlonu in teku na srednje in dolge proge);
  • Martina McCarthy (Nekdanja uspešna atletinja, ki sedaj sodeluje z Irsko triatlonsko reprezentanco na področju splošne telesne priprave);
  • Francesco Fissore (trener Mateje Šimic, olimpijske kandidatke v triatlonu).

Okvirni urnik seminarja:

8:00 - 9:30Predavanje Chris Jones: Razvoj športnika in talent ID
9:45 - 11:15Predavanje Chris Jones: Vrhunski trening skozi oči trenerja
11:30 - 12:15Predavanje Francesco Fissore: Priprava Mateje Šimic na OI
12:30 - 13:45Predavanje Martina McCarthy: Splošna telesna priprava športnika
14:00 - 15:30Odmor za kosilo
15:30 - 16:30praktična delavnica - splošna telesna priprava športnika (1. skupina)
16:30 - 17:30praktična delavnica - splošna telesna priprava športnika (2. skupina)
17:30 - 18:30praktična delavnica - splošna telesna priprava športnika (3. skupina)

Seminar bo potekal na Fakulteti za Šport, Gortanova 22, 1000 Ljubljana. Teoretični del seminarja bo potekal v veliki predavalnici Fakultete, praktične delavnice pa v eni izmed športnih dvoran. Praktične delavnice bo vodila kondicijska trenerka Martina McCarthy.

Teoretični del seminarja je v celoti brezplačen (prijava ni potrebna).

Za praktično delavnico je potrebno plačati kotizacijo v višini 40 €, to lahko uredite ob prihodu na seminar. Potrebna je predhodna prijava, ker je na voljo samo 15 mest v treh skupinah.

Prijavite se lahko na e-mail ali telefon 031 791 694 (Klemen).