Otvoritev športne dvorane Škrlatica

VABILO

NA OTVORITEV ŠPORTNE DVORANE ŠKRLATICA

Univerza v Ljubljani v teh dneh slavi 90-letnico svojega delovanja. Fakulteta za šport je ena njenih starejših članic, saj bo prihajajoče leto zanjo prav tako jubilejno – petdeseto. Skoraj toliko so stari tudi prostori fakultete, v katerih že desetletja potekajo športne dejavnosti različnih skupin: študentov, najmlajših otrok, vrhunskih športnikov in rekreativcev. Z željo, da vsem uporabnikom zboljšamo kakovost bivanja v naših prostorih in da istočasno prikažemo možne tehnološke rešitve prihodnjih športnih dvoran, postopoma prenavljamo naše prostore.

Vabimo Vas, da se udeležite slovesne otvoritve športne dvorane Škrlatica na Fakulteti za šport na Gortanovi 22 v Ljubljani.

Otvoritev se bo pričela v sredo 2.12.2009 ob 17.00.

Dvorano bo slovesno otvoril minister za šolstvo in šport dr. Igor Lukšič.

Vljudno vabljeni !

dekan, prof. dr. Milan Žvan